معرفي آرسون

گارانتی زمان طلایی

زمان طلایی، یک ضمانت طلایی


هلدینگ زمان طلایی طی سالیان گذشته توانسته از بزرگترین تولیدکنندگــــان لوازم جانبی تلفن همراه در کشور باشد که همین امر، موجب شده که نسبت بـه ارائه خدمات پس از فروش و ضمانــت حرفه ای و تخصصی محصــولات خــود، اهتمام ورزد و اکنون این افتخار را دارد که کلیـه خدمــــات پس از فـــروش و پشتیبانی محصولات خود را توسط تیم متخصص و حرفه ای با ضمانتانه معتبــر “زمان طلایی” ارائه نماید. در حال حاضر هلدینگ زمان طلایی، دسترسی سریع و آسان به خدمـات پس از فروش را برای مشتریان خود فراهم آورده است که با توجه به آنکه کادر فنی این مجموعه، به صورت کاملا حرفه ای آموزش دیده اند، این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که کلیه امور مربوط به ضمانتنامه و خدمــــات پس از فروش بــه بهترین شکل ممکن برای جلب رضایت مشتریان به آن ها داده می شود.
ما همواره معتقدیم که خدمـات پس از فروش، نه به عنوان هزینــه؛ بلکه به جبــران اعتمادی است که شـما به برند آرسون، داشته اید و تمام تلاش ما، جلب رضایت شما و پایداری اعتــماد شما به آرسون است.

شرایط استفاده از گارانتی زمان طلایی


1- ارائه گارانتی و همچنین کارتن محصول جهت دریافت خدمات گارانتی الزامی می باشـد.
2- هرگونه آسیب ناشی از ضربات فیزیکی، شکستگی، خراشیدگی، نوسانات برق، نفوذ مایعات، حرارت و استفاده غلط شامل گارانتی نمی باشد.
3- انجام هرگونه تعمیرات و دستکاری توسط افراد غیر مجاز باعث خارج شدن کالا از گارانتی می باشد.
4- هزینه های مربوط به ارسال و دریافت کالا جهت گارانتی بر عهده خریدار می باشد.
5- تاریخ اعتبار گارانتی روی هولوگرام درج شده و ارائه خدمات خارج از زمان اعلام شده، مقدور نمی باشد.


تلفن پشتیبانی: 91320913-021

تهران، خيابان جمهوري، خيابان شيخ هادي، کوچه ارشاد، پلاک 6، واحد 11